android oyunları google play güvencesiyle indirebileceğiniz bir site

Subway Surf

23 Haziran 2013 tarihinde eklendi 16.896 views kişi göz attı.

Oldukça popüler olan oyunlardan biri olan ’i trenler arasında bekçiden kaçma şeklinde kısaca tarif edebiliriz. Aslında bu formatta pek çok oyun olmasına rağmen ’in pek çok rakibinin önünde olduğunu yalnızca oylayan sayısına bakarak bile söyleyebiliriz. Milyonlarca kişinin oynadığı android , 1 milyonun üzerinde oy olmış durumda. Ve bu oylardan 4.7 puan alan oyunumuz eşine az rastlanır bir puan ile de aslında ne kadar iyi bir oyun olduğunu daha Google Play sayfasına bakar bakmaz gösteriyor.

Subway Surfers indir

Oyunun içeriğine bakarsak trenlerin üzerine subway surf yazan karakterimizi bekçi kovalamaya başlıyor, bizde genelde 3 sütunlu olan yol boyunda ondan kaçıyoruz. Bu tren yolunda bazen hareketli trenler oluyor bazen kasası açık ve kum dolu trenler oluyor. Bazen üstünden atlamamız gereken veya altından kayarak geçmemiz gereken engeller çıkıyor karşımıza. Yol boyunca sürekli değişen bu engellerden bir an gözünüzü ayırırsanız bekçiye yakalanmamanız gibi bir durum söz konusu değil. Engellere çarptığınız anda bekçi ensemizde bitiyor.

subwaysurf1

Ten yolu boyunda altın toplayarak puanımızı arttırıyoruz, bu puan ile yeni karakterler ve yeni araçlar alabiliyoruz. Tabi bunları açabilmek için oldukça fazla emek sarf etmemiz gerekiyor, yeni özellikleri açabilmek için fazlasıyla puana ihtiyacımız var. Fakat hemen her oyunda olduğu gibi ücret karşılığında bu özellikleri puan olmaksızın açabilmekteyiz.
Subway Surfers oyunu oldukça iyi grafiklere sahip bir oyun, bir oyunun grafiğini illa gerçeğe yakınlık bakımından değerlendirmemek gerek, oyun akarken karikatürize edilmiş tren yolları ve karakterimiz bizi oyunun içine sokmayı başarıyor. Özenle seçildiği belli oran renkler, yer yer kaşımıza çıkan bonuslar, oyunun hikayesi göz önüne alındığında çok iyi bir oyun olduğunu söyleyebiliriz Subway Surfers’in.

subwaysurf2

DİKKAT !
Bu oyun ile ile ilgili şikayetlerin çoğu güncellemeler ile ilgili gelmekte, kimisi eski oyun puanının silindiğini kimisi yeni sürümde kasmalar meydana geldiğini söylüyor, güncelleme yaparken lütfen Google Play’deki kullanıcı yorumlarına göz atınız.

Android Subway Surfers Oyunu Tanıtım Videosu;

buton


Bir önceki yazımız olan Pou İndir başlıklı makalemizde 2013 POU Oyunu indir, android beceri oyunları ve android zeka oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.


yhs-fh_lsonsw,sumbay surf oyunu oyna,surbaw surf,sarf ve sörf oyna,sarf ve sörf,sarf ve sörf indir,sumbay sorf indir,subway surf oyunu oyna,subber surf,suaby sorf oyunh yobnnvipzklnvilofhnobucbnjkzbklab<cudszraamamznaz yxcldcdm
Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamızı Beğenerek Oyunları Takip Edebilirsiniz

 

3 Yorum

  1. hale diyor ki:

    Ya oyunu indirdim ama chat sayfasi gbi bse gelio ekrana oyunu oynayamyrm yardmco olu ltfn ne yapmm lazim

  2. rafet diyor ki:

    oyun çok güzel

  3. beyza diyor ki:

    lütfen söyler misiniz oyun nasıl indiriliyor

Yorum Gönderin.

Önceki yazıyı okuyun:
Android Market ve Android Oyunlar

Android Market ve Android Oyunlar 2009 senesinde hayatımıza girmeye başlayan Android İşletim Sistemi, zaman içinde çok uzun yol alarak günümüzde...

Kapat