android oyunları google play güvencesiyle indirebileceğiniz bir site

Futbol Menajeri Oyunu Android (OFM)

22 Nisan 2013 tarihinde eklendi 1 views kişi göz attı.

android   oyunu artık cebinizde.Futbolu sevenler ve ilgi duyanlar için gerçkten farklı bir oyun diyebiliriz.Bu oyun sayesinde menejarlik hünerlerinzi sergileyebilir ve geliştirebilirsiniz.Oyunda sizlerin yapması gereken takımınızı üst sıralara taşımaktır.Oyunda takımınıza transfer yapabilir, antreman programı uygulatabilir, tamınızı maça hazırlayabilir, ve galibiyetler ile bunları süsleyebilirsiniz.

TYVVFVFVGFHFG NNNGNGNGNGHHNB

Oyunda futbolcularınızı maçlara hazırlıyorsunuz.Tabi ki ne kadar iyi hazırlarsanız o kadar iyi bir takım yaratmış olursunuz.Oyunun bu kadar iyi olmasının yanında dezavantajlı yanlarıda yok değil .Oyunun tek dezavantajı internet ortamında oynayabilmeniz ancak bunu da evinizdeki, ofisinizdeki internet sayesinde 1 dakika datakımınızı düzenleyebilirsiniz.

Maçlar Türkiye saati ile gece yarısı 3:00 sıralarında oynanıyor. Siz sabah kalktığınızda sokurunuza bakıyorsunuz.12 bin kişi tarafından oylanan bu oyun 4.6 gibi bir oran almış vaziyette.Görsel olarak da pc de ki menejarlik oynları tarzında yapılmış bir oyundur.

buton


Bir önceki yazımız olan EURO 2012 Football/Soccer Game indir başlıklı makalemizde , EURO 2012 Football/Soccer Game indir ve futbol oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.


internetsiz manager oyunu,internetsiz menajerlik oyunu indir,internetsiz menajerlik oyunu,android internetsiz menajerlik oyunu,internetsiz menajerlik oyunları,internetsiz manager oyunları,internetsiz menajerlik android,internetsiz futbol menajeri,android internetsiz futbol menajerlik oyunu,internetsiz menajer oyunları
Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamızı Beğenerek Oyunları Takip Edebilirsiniz

 

Yorum Gönderin.

Önceki yazıyı okuyun:
Angry Birds Star Wars Oyunu Android indir

Angry Birds Star Wars Oyunu Android indir Efsane oyun Angry Birds bizlere yepyeni maceralar sunacak Angry Birds Star Wars versiyonu...

Kapat