android oyunları google play güvencesiyle indirebileceğiniz bir site

Dr. Driving Android Yarış Oyunu İndir

23 Ağustos 2013 tarihinde eklendi 6.407 views kişi göz attı.

Dr. Driving, son zamanların en popüler araba oyunlarından biri. Adroid platformundaki yarış oyunların hemen hepsi gibi Dr Driving’in de grafikleri köşeli ve açıkcası çok güzel gibi bir tepki vermeyeceksiniz grafikleri görünce fakat yarış oyunların genel olarak en büyük problemi olan fizik motoru problemi bu oyunda minimuma indirilmiş. Yani oyun kontolleri oldukça iyi, her model telefon ile gayet akıcı şekilde oynayabiliyorsunuz.

Speed, Speed Parking, Highway, Drift, Fuel Efficiency ve VIP Escort  olmak üzere toplamda 6 çeşit bölüm var. Her bölümün kendisine özgü özellikleri var, bu kadar çeşitlilik olması oyundan kısa sürede sıkılmanızı engelliyor. Genel olarak araba oyunlarının problemide bu olmakta. Bunun yanı sıra 13 adet araba çeşidi var.

Dr Driving android-oyunlar.com-

Oyunda bize çeşitli görevler veriliyor ve bu görevleri aracımızla başarmak için uğraşıyoruz. Oyunda araç kontolünü ekrandaki direksiyon, fren pedalı ve gaz pedalı ile sağlıyoruz. Genelde park oyunlarında rastladığımız bu kontrol çeşidi Dr Driving’de akan trafik içinde kullanılmış ve bizce oldukça iyi olmuş. Başardığımız görevler sonucunda para kazanıyoruz ve bu para ile aracımızı onarabiliyoruz. Aynı zamanda yeni arabaları da bu para ile alıyoruz.

Android-Oyunlar ekibi olarak oyunu android kullanıcılarına öneriyoruz. Vakit geçirmek için zevkli bir oyun arıyorsanız sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

300.000 küsür kişinin üzerinde oy alan Dr Driving, 4.6 puan gibi oldukça iyi bir skor ile Google Play popüler oyunlar kategorisinde yerini almış.

Oyunu Google Play güvencesi ile aşağıdaki bağıntıdan indirebilirsiniz.

buton

http://www.youtube.com/watch?v=HCMg6A9loKE


Bir önceki yazımız olan Redline Rush başlıklı makalemizde android araba oyunları, Redline Rush apk ve Redline Rush apk indiirRedline Rush hakkında bilgiler verilmektedir.


Drdiriving,,,dr driving oyunu indir,samsung galaxy young oyunu dr drive,dr driving telefona indir,direksiyonlu araba oyun indir samsung,samsung dr driving indir,telefon araba oyunu indir,s3mini dr draiving indir
Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamızı Beğenerek Oyunları Takip Edebilirsiniz

 

Yorum Gönderin.

Önceki yazıyı okuyun:
Vegas Gangsteri

Vegas Gangsteri Gangster oyunların çıkışları gitgide artarken büyük bir hayran kitleside onları takip ediyor.Yakında bilgisayar için çıkacak olan Grand Theft...

Kapat